Cellulit

Domowe sposoby na cellulit dodane przez użytkowników (3):

Przedstawię kompleksowy sposób na cellulit 1. RUCH !!!!!! każdy rodzaj ruchu jest wskazany! Od pływania, biegania przez spacery, fitness, a przede wszystkich basen! 2. DIETA !!!!! a) należy ograniczyć SÓL. b) Ograniczyć spożywanie alkoholu i kawy c) Przed jedzeniem należy wypijać szklankę wody d) Jeść mniejsze posiłki, ale kilka razy dziennie e) Jeść produkty bogate w błonnik ( np. otręby) 3. AUTOMASOWANIE a) naprzemiennie zimno-ciepły prysznic b) oklepywanie miejsc zajętych przez cellulit c) masał szorstką szczotką lub gąbką 4. KREMY Ja stosuję Lirene i Dove. Podsumowanie: jeżeli zastosujecie się do tych czterech metod, na pewno osiągnięcie pożądany efekt. Jednak nie oczekujcie wyników po kilku dniach! Sumienna praca i cierpliwość, tego Wam trzeba! :)
  • 1
  • Ines, 11 marca 2012 03:17:27

Jednym z najbardziej znanych domowych sposobów na cellulit jest peeling kawowy.

Składniki:

10 łyżek kawy mielonej

10 łyżek cynamonu

1 łyżka imbiru

krem ujędrniający

folia spożycwcza

Po wymieszaniu wszystkich składników nakładamy peeling a miejsca, które najbardziej wymagają ujędrnienia. Następnie owijamy te miejsca folią spożywczą (przezroczystą) i przyklrywamy się ciepłym kocem lub kołdrą, relaksujemy się przez godzinę. Po godzinie zdejmujemy folię, zmywamy peeling i nakładamy krem ujędrniający.

 

 

  • 0
  • Hanka, 28 czerwca 2012 19:23:42

do poprzedniczki? ja tez robie ten peeling ale dodaje lyzke cynamonu i lyzke soli, przy 10 lyzkach cynamonu chyba wypaliloby mi skore... 

  • 1
  • ona, 14 grudnia 2012 16:29:52

Dodaj domowy sposób na cellulit

Twoje imię

Twój domowy sposób