Domowe sposoby na katar

Domowe sposoby na katar dodane przez użytkowników (3):

Sansa
Mam kilka sposób na katar. Mam nadzieję, że okaża się dla kogoś pomocne. 1. Częste inhalacje. Zagrzewam wodę w czajniku, a następnie wlewam ją do miski. Do wody dodają następnie Vicku, Olbas, Amolu(dużo tańszy zamiennik - Aromatol!), przykrywam się ręcznikiem i wdycham parę przez 3-5 minut. Po wszystkim wydmuchują mocno nos. Robię tak dwa razy dziennie. Szczerze polecam! 2. Moczenie nóg w gorącej wodzie 3. Jak idę spać to nakrapiam poduszkę Amolem lub Olbasem, albo smaruję pod nosem Vickiem.
Mania

Wycisnac czosnek przez preske i wcisnac w platek  kosmetyczny sok  z niego.Nastepnie przylozyc do nosa(jesli nie jest podrazniony!) i wdychac tak czesto jak sie da.Najlepiej zaraz na poczatku wystapienia kataru stosowac.Naprawde pomaga!

Ewa

Mój sposób nie jest dość przyjemny, ale działa.

- Należy rozpalić grubego papierosa i na żar nasypać cukru. Dym z palonego cukru wciągać raz jedną, raz drugą dziurką po pare sekund (nie przerażajcie się łazami). Nos wydmuchac po upływie około 5 minut- nos powinien się odetkać- nie na długo, ale ulga na przynjmaniej pół godziny.

Dodaj domowy sposób na katar

Twoje imię

Twój domowy sposób