Porost włosów

Domowe sposoby na porost włosów dodane przez użytkowników (3):

Cebula w dwóch postaciach:

 

1. Na szybszy porost włosów polecam zmielić cebulę i dodać do szamponu. Po 15 dniach można zacząć stosować szampon. Włosy nie tylko będą szybciej rosnąć, ale także ładnie lśnić!

2. Weź połówkę czerwonej cebuli, 5 ząbków czosnku i dwie laski cynamonu. To wszystko gotuj w garnku przez 15 minut. Przemywaj włosy ta mieszanką przez 4 dni z rzędu.

Podobno pieprzowe szapony też sprzyjają szybszemu porotowi włosów!

  • 2
  • , 26 czerwca 2012 22:45:14

uuu nipodoba mi się to... cebula nie pachnie zbyt ładnie, a dodana do szamponu... przeciez cały dzień będę śmierdzieć... trzeba działać kompleksowo. Zmienić wszystkie stosowane produkty na takie przyspieszające porost włosów. dobry jest szampon revita. Znalazłam go na nuvialab.pl tak samo z odzywkami i maskami. Dodatkowo warto robić sobie co jakiś czas płukanki, np z kawy (zapażyć 2-3 łyzki, odsączyć fusy i rozcięczyć z letnią wodą, polewać głowę potem spłukać, można pozostawić na włosach na kilkanaście minut jak maskę. Fusami można wcieraz skórę głowy, poprawia krażenie, wypłukują się całkowicie) i ogólnie nie narażać włosy na działanie wysokich temperatur (suszarka, prostownica)

  • 0
  • Małgośka, 28 marca 2014 11:48:49
Polecam po każdorazowym myciu na końcu płukankę z naparu skrzypu (2, 3 torebki ekspresowe na duży kubek przegotowanej gorącej wody -parzone 15-20 minut)). Pozostawić chwilę na włosach i lekko osuszyć ręczniku. Potem wysuszyć włosy. Ten sposób powoduje nie tylko szybki porost włosów ale także zmniejszenie ich przetłuszczania. Kuracja 3-4 tygodnie i widać efekty. Pozdrawiam:)
  • 0
  • Nika, 3 lipca 2016 23:15:09

Dodaj domowy sposób na porost włosów

Twoje imię

Twój domowy sposób